Просрочка оплаты кредита и выезд по месту прописки для описи имущества
Добрий день, я просочила кредит в готівочкі (банк) мені ніхто не показував рішення суду )але вони мені присилають смс що вони їдуть по місці прописки описувати майно) я подпісь свою не ставила нігде все проводилось через інтернет ) вони кладуть на мене штрафи ) можу я подати на них в суд чи є в мене хоть якись шанс виграти в суді
- Screenshot_2019-06-29-18-54-45.png
, Alina, г. Москва