Hi my name is Lars-Erik Holmgren and I have a question do you work as a lawyer?

hi my name is Lars-Erik Holmgren and I have a question do you work as a lawyer? and I need a lawyer for my girlfriend who lives in Russia but you find out everything if you want to take this assignment. I received a message from you, yes, I am talking to her friend and she has gone there for theft and therefore I must have a lawyer to get her out of there. and what I know is that she is in prison, greetings Lars-Erik

привет, меня зовут Ларс-Эрик Холмгрен, и у меня есть вопрос, вы работаете юристом? и мне нужен адвокат для моей девушки, которая живет в России, но ты узнаешь все, если хочешь взять на себя это задание. Я получил сообщение от вас, да, я говорю с ее подругой, и она пошла туда за кражу, и поэтому я должен иметь адвоката, чтобы вытащить ее оттуда. и что я знаю, так это то, что она в тюрьме, привет, Ларс-Эрик

, Клиент, г. Москва
Антон Виноградов
Юрист, г. Петрозаводск

Lars is Eric Holmgren. Good morning.

I advise you to contact the Lawyer's Chamber at the place of arrival of the girl.

They will help and advise.

Sincerely, Anton.

Клиент
Клиент, г. Москва
hi Anton vinogradov good morning sorry I don't understand and it's the first time I contact a lawyer in another country and do you have a website for the Bar Association? and it's not so easy for one when you don't know what to do because I do everything for that woman. and it is not so easy to find out a phone number or a website when you do not live in Russia. and she has a bad father and grandmother and therefore it is important to get her out there greetings Lars-Erik p.s my email is kattlasse@hotmail.comпривет, Антон Виноградов, доброе утро, извините, я не понимаю, и я впервые связываюсь с адвокатом в другой стране, и у вас есть веб-сайт Коллегии адвокатов? и это не так просто для одного, когда вы не знаете, что делать, потому что я делаю все для этой женщины. и не так просто узнать номер телефона или сайт, когда ты не живешь в России. и у нее плохой отец и бабушка и поэтому важно вытащить ее оттуда привет Ларс-Эрик

Eric, what city is your girlfriend in?