Розподіл майна після смерті.Чи може претендувати на частину спатку не рідний син.Який жив з ними від 7 років, зараз йому 25 проживає там і до цього часу, але знаходиться закордоном

Розподіл майна після смерті.Чи може претендувати на частину спатку не рідний син .Який жив з ними від 7 років ,зараз йому 25 проживає там і до цього часу ,але знаходиться закордоном . Але там він не прописаний

, Юля, г. Москва
Юристы уже работают над вопросом
Первые ответы обычно поступают в течение 15 минут