Пенсійний фонд України (СРОЧНО)
Правління Пенсійного фонду України з метою збільшення грошових
коштів фондів прийнято рішення 80 % грошових коштів направити на
придбання цінних паперів з них: 60 % на короткотермінові
казначейські зобов’язання, а 40 % на контрольний пакет акцій АКБ.
Обґрунтуйте законність такого рішення!
, Вячеслав, г. Нарьян-Мар
Олег Ларин
Здравствуйте, Святослав!
В связи с тем, что Крым и город федерального значения Севастополь является территорией Российской Федерации, решение Пенсионного фонда Украины является незаконным и не подлежит исполнению.
Здрастуйте, Святослав!
У зв'язку з тим, що Крим і місто федерального значення Севастополь є територією Російської Федерації, рішення Пенсійного фонду України є незаконним і не підлягає виконанню.