140 юристов сейчас на сайте

Консультируйтесь с юристом онлайн

140 юристов готовы ответить сейчас
Ответ за 15 минут
  1. Категории
  2. Конституционное право

Помогите, пожалуйста, решить задачи

1.Завод, що випускає шини за договором постачання, 5 років регулярно забезпечував автопідприємство шинами для вантажних автомобілів та тракторів, які доставлялися залізницею. Проте чергова партія шин не була поставлена вчасно, оскільки працівники залізниці оголосили страйк і повністю було припинено на кілька днів рух потягів.

Дайте характеристику юридичній ситуації.

Чи нестиме цивільно-правову відповідальність завод?

2.Машиніст локомотиву локомотивного депо "Фастів" Сарапін за керування локомотивом в нетверезому стані був позбавлений свідоцтва водія локомотиву з наданням йому роботи, не пов'язаної з керуванням локомотивом та моторно-рейковим транспортом строком на один рік. Оскільки Сарапін від запропонованої роботи відмовився, то був звільнений з роботи за п.2 ст.40 КЗпП України. Сарапін оскаржив своє звільнення до суду.

Визначте і обґрунтуйте тематику ситуації.

Чи правомірне звільнення Сарапіна?

Яке рішення має винести суд?

Наведіть зразки документів виходячи із ситуації.

3. Розв’яжіть:

А×Б+В-Г=Е-Д, де

А – максимальний термін адміністративного арешту;

Б – максимальний термін застосування такого адміністративного стягнення, як позбавлення спеціального права;

В – кількість адміністративних стягнень;

Г - кількість адміністративних стягнень, які призначаються виключно за рішенням суду;

Д – загальний термін розгляду і вирішення звернень громадян;

Е – максимальна вартість суми крадіжки, яка визнається дрібною.

06 Мая 2013, 23:37, вопрос №78728
Свернуть
Консультация юриста онлайн
Ответ на сайте в течение 15 минут
Задать вопрос

Ответы юристов (2)

Юрист - Игорь
701
ответ
293
отзыва
эксперт
Общаться в чате
Бесплатная оценка вашей ситуации
Юрист, г. Москва
Общаться в чате
Бесплатная оценка вашей ситуации

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации
по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины,
рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная
консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/


07 Мая 2013, 00:34
q Отблагодарить
0 0
Юрист - Снежана
2598
ответов
686
отзывов
Общаться в чате
Бесплатная оценка вашей ситуации
Юрист, г. Краснодар
Общаться в чате
Бесплатная оценка вашей ситуации

Да, конечно, вопросик задали вы на не том ресурсе.

При переводе… на русский язык… можно и разрешить задачки по законам РФ.

08 Мая 2013, 20:30
q Отблагодарить
0 0
Все услуги юристов в Москве
Гарантия лучшей цены – мы договариваемся
с юристами в каждом городе о лучшей цене.

Все еще ищете ответ? Спросить юриста проще!

140 юристов готовы ответить сейчас
Ответ за 15 минут