Assalomu alaykum sziga savoim shundan iboratki man bundan 1.5 yil avval moshina olgandim generalni qilip hotini rozilik hatiniayam olganman bundan 1 oy oldin man moshina olgan odamim uzini boshqa

assalomu alaykum sziga savoim shundan iboratki man bundan 1.5 yil avval moshina olgandim generalni qilip hotini rozilik hatiniayam olganman bundan 1 oy oldin man moshina olgan odamim uzini boshqa moshinasida 0.1 ga tuship sud qilinip 3 200 000 jarima tayinlanipti/man moshinani boshqaga sotuvdim ammo utkazip berolmayapmman man bunda qanday yul tutsam buladi. moshinai oldingi egasiga suddagi qarzizyizni tulang man moshinani utkiza olmayapman desam hozi pulim yuq dep topsam beraman dep turvolyapti

, maqsudjon, Ташкент
Дмитрий Суворин
Юрист, г. Москва

Savolingizni batafsilroq, yaxshiroq rus tilida taqdim eting