Задачка по торговой марке и по Авторскому праву

Помогите решить 2 задачки. 1-я задачка на картинке, http://rghost.ru/49977150 (Задание 1). А вторая задачка ниже:

 Товариство з обмеженою відповідальністю розмістило на своєму сайті у мережі ІНТЕРНЕТ статтю, опубліковану в одній із місцевих газет. Зважаючи на те, що всі майнові права на статтю автор передав редакції газети на підставі авторського договору, газета неодноразово повідомляла товариство про неправомірне використання твору, оскільки вона не давала товариству згоди на його відтворення та розміщення. З огляду на те, що товариство не вилучило статтю зі свого сайту, редакція газети звернулася до господарського суду із позовом про припинення порушення її майнових прав як суб’єкта авторського права.

Чи підлягають охороні авторським правом статті, розміщенні у газетах? Чи є розміщення матеріалу в мережі ІНТЕРНЕТ його відтворенням? Яке рішення має прийняти суд? Аргументуйте відповідь, посилаючись на законодавство України .

Вроде задачки нетрудные, если законы знать. Мне в институт надо. Буду очень благодарен.

, Дмитрий,
Яна Гостеева
Юрист, г. Москва

Уважаемый Дмитрий.

С удовольствием порешала бы задачки, а не действительно жизненные ситуации, но с Украинским языком и законодательством, к сожалению тяжело....

Удачи Вам!