Шантаж на роботі

Доброго дня.

Одразу ж розкажу історію.

Пішов я на роботу 2 міс. тому на посаду Зав.відділу. І не зжився з молодшим персоналом.

Ситуація така

Молодший персонал докладає про все що я роблю у себе на посаді (куди виходив, коли покинув робоче місце, ну і шукають помилки,якщо я допустив якусь помилку то зразу повідомляють трошки вищому начальству, а якщо ні просто пускають про мене неправдиві плітки) трохи вищому начальству.І це начальство мене шантажує погрожуючи розповісти цей компромат що на мене назбирали, головному.

НА мою думку вони хочуть просто напросто щоб я звільнився, чого я робити не збираюсь.

Приклад який стався.

В мене пропали деякі документи (добре що в мене збереглися їхні копії), я досить добре пам"ятаю що я їх залишав на столі, але вони якимось дивом щезли.

Доступ до мого кабінету є ще у молодшого персоналу.

Що порадите зробити? Як я маю поступити?

, Andriy Karp, г. Санкт-Петербург
Валерий Ветохо
Юрист, г. Ставрополь

Добрый день!

Если Вы не сжились со своим сотрудниками, то изменить их отношение к Вам Вы сможете только самостоятельно, исключив причины такого к Вам отношения. Это так называемая атмосфера в коллективе, которая юридически не регламентируется. Если Вы можете продолжать работать в такой обстановке, то единственная Ваша задача это не допускать нарушений трудовых обязанностей, за неоднократное неисполнение которых Вас действительно могут уволить.

При этом следует помнить, что при каждом случае привлечения Вас к дисциплинарной ответственности с Вас обязаны брать объяснительную, где Вы как раз можете подробно описывать в связи с чем произошло то или иное событие или его вообще не было.