Як примусити пенсійний фонд виплатити гроші, які мені належать?

Є рішення районного і апеляційного суду про те, щоб пенсійний фонд виплатив мені гроші, які мені належать по закону... є виконавчий лист, а пенсійний не платить, що робити??? Які мають бути мої дії???

, Микола Кокота, д. Ровное
Олег Батулькин
Адвокат, г. Мурманск

Вам необхідно з'ясувати, в якому банку знаходиться рахунок Пенсійного фонду і віднести туди виконавчиий лист разом з відповідною заявою. Зразки заяв в кожного банку свої )))