Бесплатная консультация юриста в Москве
8 499 705-84-25
Поиск

Консультируйтесь с юристом онлайн

112 юристов готовы ответить сейчас
Ответ за 15 минут
112 юристов сейчас на сайте
  1. Категории
  2. Общие вопросы

Як примусити пенсійний фонд виплатити гроші, які мені належать?

Є рішення районного і апеляційного суду про те, щоб пенсійний фонд виплатив мені гроші, які мені належать по закону... є виконавчий лист, а пенсійний не платить, що робити??? Які мають бути мої дії???

06 Февраля 2013, 22:29, вопрос №43323 Микола, г. Ровное
Свернуть

Ответы юристов (1)

  • Адвокат - Батулькин Олег
    Адвокат, г. Мурманск
    Общаться в чате

    Вам необхідно з'ясувати, в якому банку знаходиться рахунок Пенсійного фонду і віднести туди виконавчиий лист разом з відповідною заявою. Зразки заяв в кожного банку свої )))

    07 Февраля 2013, 05:41
    Ответ юриста был полезен? + 0 - 0
    Свернуть
stats