Бесплатная консультация юриста в Москве
8 499 705-84-25
Поиск

Консультируйтесь с юристом онлайн

648 юристов готовы ответить сейчас
Ответ за 15 минут
648 юристов сейчас на сайте
  1. Категории
  2. Семейное право

Поновлення батьківських прав

Я 19 років назад була позбавлена батьківських прав (нажаль у сім*ї мого колишнього чоловіка було більше грошей та гарні зв*язки на горі). Всі спроби побачитись з дитиною закінчувались крахом, хоча я дійшла до самого президента але, як ви розумієте, отримала відповідь, що при перевірці моєї справи порушень виявлено не було. Життя плине і ми з моїм новим чоловіком виховуємо 4 сиріт(вже троє з них повнолітні але ми залишаємось однією сім*єю, так буде й надалі) опіка була оформлена на чоловіка. Сором та ярмо «позбавлена батьківських прав» не дає спокійно жити. Хочу позбутись цього. Я зверталась в канцелярію, щоб мені видали копію рішення суду (справа в тому, що я його не мала з самого початку, хоча в журналі стоїть мій підпис про його отримання), для поновлення батьківських прав, на що постійно отримувала відмову, що мою справу була втрачено в зв*язку з переїздом канцелярії до іншого приміщення. Моя дочка вже досягла повноліття, якщо поновлять мої права ніяких претензій на майнові права дочки мати не буду про що офіційно заявлю в залі суду.

Чи можливо в такій ситуації все ж таки змити цю пляму з мого життя, та поновити мої батьківські права, щоб я могла спокійно та вільно рухатися далі у своєму житті? Знаю, що у моєму положенні опинились тисячі жінок, так невже в нашому законодавстві не знайдеться хоча б бодай однієї статті, щоб виправити брехню яку на мене наклали?

Не припиняю мати надію хоч на маленький сонячний промінчик в моїй справі. Буду вдячна за будь яку відповідь.

09 Января 2013, 18:01, вопрос №35570 Тетяна, г. Днепропетровск
Свернуть

Екатерина Белова

Сотрудник поддержки Правовед.ru

Попробуйте посмотреть здесь:

Вы можете получить ответ быстрее, если позвоните на бесплатную горячую линию
для Москвы и Московской области:

8 499 705-84-25

Свободных юристов на линии: 9

Ответы юристов (3)

  • Юрист - Давлятчина Любовь Юрьевна

    Добрый день.

    На данном сайте консультация дается по законодательству РФ, думаю что если найдется пара специалистов со знанием украинского языка, да еще и разбирающихся в законодательстве Украины- то это будет здорово. Но чтобы заинтересовать данных специалистов может стоит поместить данный вопрос в платные консультации?

    09 Января 2013, 18:13
    Ответ юриста был полезен? + 0 - 0
    Свернуть
  • Юрист - Филиппова Любовь Владимировна
    Филиппова Любовь Владимировна, Юрист, г. Санкт-Петербург
    Общаться в чате

    У нас законодательство разное так. что советую обратиться к украинскому юристу.

    09 Января 2013, 18:15
    Ответ юриста был полезен? + 0 - 0
    Свернуть
  • Юрист - Капошко Диана

    Шановний, згiдно до Сiмейного Кодексу Украiнb, ст. 169, ви не маэте змоги виправити ваш стан з позбавленням батькiвства, тому що дана норма встановлюэ правила у поновленнi батьківських прав, а саме - п. 3., ст. 169 3. Поновлення батьківських прав неможливе, якщо на час
    розгляду справи судом дитина досягла повноліття. Тому моi спiвчуття.

    09 Января 2013, 18:51
    Ответ юриста был полезен? + 0 - 0
    Свернуть
stats