Ми з хлопцем вихали в Польщувлаштувалися на роботусклад LPP
Ми з хлопцем виїхали в Польщу,влаштувалися на роботу,склад LPP в Бидгощі,простежували 13 листопада,14 ми вже працювали,спочатку по 10 годин і без вихідних,зараз уже тиждень як по 12 годин і без вихідних
Нам важко вирішили звільнитися,але координатор повідомив що на грудень місяць немає місць для запису на звільнення,а ми планували з сьогоднішнього дня відпрацювати дві неділі,координатору про звільнення я повідомила ще в пʼятницю 28 листопада
там якщо раніше мінімального терміну звільняєшся штраф 500 злотих,але нехай
Питання в іншому,чому людина не може звільнитися коли захоче ? Чому потрібно чекати ще місяць,бо в них запису немає
Це взагалі законно ?
Здравствуйте Юлия.
Ми з хлопцем виїхали в Польщу, влаштувалися на роботу, склад LPP в Бидгощі, простежували 13 листопада,14 ми вже працювали, спочатку по 10 годин і без вихідних, зараз уже тиждень як по 12 годин і без вихідних
Нам важко вирішили звільнитися, але координатор повідомив що на грудень місяць немає місць для запису на звільнення, а ми планували з сьогоднішнього дня відпрацювати дві неділі, координатору про звільнення я повідомила ще в пʼятницю 28 листопада
там якщо раніше мінімального терміну звільняєшся штраф 500 злотих, але нехай
Питання в іншому, чому людина не може звільнитися коли захоче? Чому потрібно чекати ще місяць, бо в них запису немає
Це взагалі законно ?
Можете более точнее выразить Ваш вопрос? У Вас похоже раскладка клавиатуры не на русском языке.
При задании вопроса юристу рекомендуется быть максимально подробным и конкретным. Это поможет специалисту лучше понять ситуацию и дать более точный ответ. В вопросе стоит перечислить все условия, действия и решения, которые имеют отношение к делу. Если вопрос касается каких-либо сроков, события нужно описать в хронологическом порядке. Также стоит предоставить все необходимые документы, чтобы юрист мог оценить их, а не только слова клиента.