Верховному комиссару ООН по правам человека (УВКПЧ) Мишель Бачелет Petitions and Inquiries Section Human Rights Committee Office of the High

Верховному комиссару ООН по правам человека (УВКПЧ) Мишель Бачелет

Petitions and Inquiries Section Human Rights Committee Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva

8-14 Avenue de la Paix, 1211 Geneve 10, Switzerland

email: ohchr-petitions@un.org

ИНДЕКС НАДО ПИСАТЬ?

, Владимир, г. Москва
Юристы уже работают над вопросом
Первые ответы обычно поступают в течение 15 минут