Криптобіржа постійно просить додаткові гроші для збільшення кредитного рейтингу для виводу грошей

Я інвестувала гроші в криптовалюту. І не можу вивести їх в гаманець. Криптобіржа постійно просить додаткові гроші для збільшення кредитного рейтингу для виводу грошей. Я вже більше не можу платити в мене немає грошей. Вони кажуть що подадуть судовий позов якщо я не заплачу. Що мені робити?

, Liliia Hreshchuk, г. Москва
Олег Ларин
Юрист, г. Екатеринбург

Гутен таг!

Нихт ферштейен.

Так как требуется изучение Русскими юристами и адвокатами российского сайта украинского законодательства (недружественного государства-агрессора против российских регионов ДНР, ЛНР, Херсонской и Запорожской областей), то консультация относится к платным.

Делайте заявку на платную консультацию.