Доброго вечора в мене таке питання Я подала заяву на закордонний

Доброго вечора ,в мене таке питання. Я подала заяву на закордонний паспорт ще до війни та оплатила і сфотографувалась .Так як вони припинили свою роботу ,я не можу забрати його .Але я хочу їхати закордон на роботу зараз і не як біженець а працевлаштуватися .Чи можу я подати на паспорт закордоном зараз?

, Диана,
Юристы уже работают над вопросом
Первые ответы обычно поступают в течение 15 минут