Документи при даруванні

Доброго ранку!Сьогодні мама оформляє на мене договір дарування квартири...після закінчення цієї процедури я хочу передарувати половину квартири чоловіку.Які можливо документи краще зразу робити в двох екземплярах,щоб при даруванні чоловіку переоформлення обійшлося дешевше??

Уточнение от клиента

Например,справка с БТИ можна сразу взять в двух экземплярах...и еще может что то??

, Оксана,
Андрей Чухин
Юрист, г. Саратов

Добрый день.

 Вы на сайте юридических консультаций по Российскому законодательству. Задайте вопрос на государственном языке России.

С уважением.