Барев дзес ес кузем кисвел дзер йет марду кянки йамар майабер втангов йанга Барев дзес ес кузем дзер йет
Барев дзес ес кузем кисвел дзер йет марду кянки йамар майабер втангов йанга
Барев дзес ес кузем дзер йет кисвел марду кянки йамар втанг йандисацох хндров ми екехецу 7-8 йанганакуннер тал Ев мнал анптух йастатвац оренков еркри йарцов Арман кнерек анйангстацнуме индз айд йарц@ шноракал клинем ете кардзаганкек 077263258;
, armand garib, г. Москва