В одинокої матері діти яким 9 і13 р прпутили багато навчання і неатистовані із деяких предметів ї направили у міністерство освіти чи можуть ї позбавити батьківських прав і чим можна їй допомохти?

, Влад сугак, г. Армавир
Лев Сигал
Юрист, г. Москва

Здоровенькi були, шановний користувач!

Чому украiйнску мову користуете? Йдеться про правовій системі Росії або України? Якщо про Україну, то ми в цьому не розуміємо. А якщо про Росію, то російським родинним законодавством не передбачені санкції відносно батьків за пропуск дітьми занять в школі. Але якщо буде доведено, що винуватицею пропусків з'явилася мати, то її можуть притягнути до відповідальності аж до кримінальної.