Сдоров отримавши кредит в банку в строк повернув лише вдсотки
Сідоров, отримавши кредит в банку, в строк повернув лише відсотки за користування кредитом і частину штрафу. Для повернення основного боргу у нього не вистачило коштів. Кредитний ризик був застрахований. Однак страховик відмовився від сплати банку страхового відшкодування, оскільки ті гроші, що повернув Сідоров, цілком покрили суму його основного боргу.
1) Яке рішення повинен прийняти суд?
2) Які передбачено умови звільнення страховиків від відповідальності за кредитним договором, забезпеченим страхуванням?