Відношення на роботу

добрий день!!!

Я закінчила медичний коледж 1березня.Навчалась на державній формі і тепер з 1квітня маю відпрацювати 3 роки.Відношення на роботу я не маю і в медичному закладі мені його не дали.Мама моя інвалід 1-ї групи.чи повинна я тепер сплатити гроші за навчання???в мене є місце роботи тільки в приватній поліклініці(працевлаштування офіційне,йде стаж роботи),але директор сказав що працювати там я не маю права,а тільки на державному місці

, оксана мельничук, Днепропетровск
Андрей Фролов
Юрист

Здравствуйте! Ваш вопрос имеет отношение к российскому законодательству?