І батьки також, я випадково взнала що кредит погашений, коли зайшла на сайт і побачила що вони доступні

добрий день, така ситуація, я набрала кредитів 130 тисяч, це були мфо, і я не спішила їх гасити, батьки також сказали що не будуть, я поїхала за кордон і недавно взнала що батьки погасли кредит, вони позичили в інших людей гроші, і зараз один з них дзвонить мені і поргрожує, що відправить мене на україну, говорить до мене матюками і вимагає гроші, але я кажу, що я їх не просила гасити цей кредит, і я не давала а ні письмової згоди а ні словесної, що віддам, то чому цей чоловік мені тепер дзвонить і погрожує, хіба він має право? і батьки також, я випадково взнала що кредит погашений, коли зайшла на сайт і побачила що вони доступні

, Andriana, г. Москва
Алексей Ковалев
Юрист, г. Москва

Здравствуйте

Если Ваш вопрос в том, имеют ли Вам право звонить и требовать какие-то деньги, которые Вы не брали — нет, не имеют. Советую Вам просто игнорировать данного человека, заблокировать его, к примеру