Про повернення з незаконного володіння телевізора

3. У суді розглядався позов Мішиної до Юрченка про повернення з незаконного володіння телевізора. Після початку судового засідання до суду з позовом звернулася Кайданова. У позовній заяві вона зазначила, що спірний телевізор належить їй і просила допустити її до участі у справі. Суддя задовольнив цю вимогу, і Кайданова вступила у процес як третя особа, що заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору. Однак у ході засідання після виступів сторін суддя відмовився надати можливість дати їй пояснення, мотивуючи це тим, що у неї інше процесуальне становище.

Чи законні такі дії судді?

, Света, Красные Окны
Сергей Князькин
Юрист, г. Москва

Света, доброго дня!

Вважаю, що незаконнi, оскiльки, згiдно з Цивiльним процесуальним кодексом України, третя особа, що заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, має статус сторони, а отже володіє тим же об'ємом процессуальних прав, що позивач.

Рішення суду по цій справі може бути оскаржено в суді апеляційної інстанції.

Радий допомогти, Сергiй Iгоревич.

Света
Клиент, Красные Окны

спасибо вам огромное)

а стаття цього не вказує!

Светлана, в общих положения ЦПК должен быть конкретизирован статус третьего лица. Этим определяются его правомочия в ходе судебного разбирательства. (Вы уж простите за русский язык).