Что делать в данный ситуации?

Несколько дней назад в электронную почту нашего интернет магазина отправили нижеследующее письмо. Что делать в данной ситуации подскажите пожалуйста ! Заранее благодарю !

Dear Website Owner,

Puig is the owner of the internationally well-known trademark, "Carolina Herrera". As you are no doubt aware, "Carolina Herrera" is a trademark used to identify products, services, activities and events related to Puig.

It has come to our attention that counterfeit "Carolina Herrera" products are being sold on the website *****.ru

This practice infringes upon the exclusive intellectual property rights of Puig.

Accordingly, we hereby demand that immediately remove or disable access to the Infringing Material, which can be found at: http://www.**********Carolina-Herrera-212-VIP-Rose-100-ml-W

Also, by allowing counterfeit "Carolina Herrera" products to be sold you have intentionally attempted to attract Internet users to your web site(s) or other online location(s), by creating a likelihood of confusion with Puig’s products as to the source, sponsorship, affiliation, or endorsement of your web site(s), online location(s), products or services.

We trust that you will immediately remove all listings selling counterfeit "Carolina Herrera" products presently appearing on the above-cited web site(s), or draw this issue to the attention of the appropriate person(s).

As part of Puig’s Intellectual Property Enforcement Program, be assured that we will continue to monitor your web site(s) to verify your compliance with this letter. Further legal action may be pursued if this situation cannot be resolved.

We look forward to hearing from you.

Sincerely,

Puig Brand Protection

, Александр, г. Москва
Дмитрий Кулаков
Юрист, г. Нарьян-Мар

А перевод то есть?

Александр
Клиент, г. Москва

Нет .