Яка відповідальність якщо в одному військоматі знявся з обліку, а в іншому не став район той самий

Доброго дня

Яка відповідальність якщо в одному військоматі знявся з обліку, а в іншому не став район той самий. Інше місто

, Вадим,
Александр Богачев
Юрист, г. Пермь

Добрий день! Відповідальність встановлена ст.21.5 кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

неявка у встановлений строк у військовий комісаріат для постановки на військовий облік, зняття з військового обліку та внесення змін в документи військового обліку при переїзді на нове місце проживання розташоване за межами території муніципального утворення, місце перебування, на термін більше трьох місяців тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'ятисот до трьох тисяч рублів

Подробнее Здесь http://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_34661/b579e6b98d04339110a9676dd035147862ff91e0/