Доброго дня, мого батька спинила міліція в акогольному сп'янінні, позбавили прав і дали штраф, через деяке

Доброго дня ,мого батька спинила міліція в акогольному сп'янінні,позбавили прав і дали штраф,через деяке время батько потрапив в дтп в алкогольному сп'янінні без прав,і був потерпілий,в потерпілого були важкі тілесні пошкодження,,но він написав відмову,суд присудив моєму батькові 1 рік позбавлення волі,можна якось це виправити

, вячеслав, г. Москва
Алексей Чугунов
Юрист, г. Казань

Извините Вы на Украинском пишете. Вы хотите получить консультацию по законодательству Украины? Где произошло данное событие? Гражданин какой страны Ваш отец?