Доброго дня Будь ласка пдкажть як юридично правильно оформити

Доброго дня! Будь ласка, підкажіть, як юридично правильно оформити згоду землекористувача на відведення земельної ділянки?

1. У земельному кодексі вказано, що до клопотання до органу місцевого самоврядування крім копії мого паспорту, копії іпн та графічних матеріалів треба додати погодження землекористувача ( у випадку вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб). У мене саме такий випадок. Але жодного шаблону такого погодження я на просторах інтернету не знайшла. Якщо є бланк нотаріального посвідчення такої згоди, дайте з ним ознайомитися.

2. Я розумію, що безкоштовно землекористувач мені згоду не дасть. У зв'язку з цим виникає ще одне питання: як вберегтися від того, що я заплачу землекористувачу відступні, він мені напише на А4, що згоден на відведення, а сам подасть такий же пакет документів до сільради, щоб приватизувати землю на себе(адже відкрито нею користується протягом більше 15 років). Тоді я залишусь і без грошей, і без ділянки. Чи достатньо буде розписки? І у якій формі її краще скласти? Чи буде правомочною таке формулювання: " ПІБ 1 отримав від ПІБ 2 суму Х грн як гарантії того, що ПІБ 1 надавши згоду на відведення земельної ділянки за місцем розташування У (графічне зображення додається ) не вчинятиме дій, що призведуть до перешкоді ПІБ 2 у набутті права власності на зазначену ділянку шляхом приватизації на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності. (п. б ч. 1ст. 81 Земельного Кодексу України)?

3. Скільки коштує нотаріальне посвідчення

, Виктория,
Вадим Пархоменко
Юрист, г. Воронеж

Здравствуйте, Виктория!

По вопросу согласия землепользователя и по вопросу  стоимости нотариального удостоверения-Вам необходимо обращаться непосредственно к нотариусу на территории Украины.

Подробная консультация, а также разработка  алгоритма безопасной процедуры в этом процессе возможна в чате ( кнопка рядом с именем юриста). Услуги в чате предоставляются на платной основе. Стоимость обсуждается индивидуально.

В чат лучше заходить с компьютера.