Бо дані які були не перевірялись і вказані не вірно були?

Доброго дня! Питання в мене буде по мікро займам МФО

Якщо був заключений договір з компанією ( були вказані дані реєстрації , прописки) ., але ці дані вже не дійсні бо виписаний був 01.10.2020 а договір складений 11.12.2020 , можливо це рахувати як не дійсний договір на мікро займ ., бо дані які були не перевірялись і вказані не вірно були ?

, Юра, г. Москва
Владимир Красников
Юрист, г. Воронеж

Здравствуйте, Юра!

На этом сайте юристы отвечает в основном по законодательству РФ, поэтому просим задавать вопросы на русском языке.

Если у вас есть правовой вопрос, можете его задать, также вы можете обратиться к любому юристу за персональной консультацией или заказать составление необходимого правового документа в разделе Документы, на вкладке Наши юристы вы можете выбрать юриста из вашего города и обратиться к нему в чат.